POPTÁVKA

POPTÁVKA

Pošlete nám nezávaznou poptávku. Ozveme se Vám zpět.

Email

Předmět poptávky

Soubory k poptávce (maximum 6MB)


Ochrana proti spamu

Kolik je + ?

VAE ProSys | Kategorie druhá a třetí úroveň
6465
page,page-id-6465,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,mkd-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vae prosys-child-ver-1.0.0,onyx-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Jak to funguje ?

TOSIBOX® VAŠE DÁLNICE SVĚTEM INTERNETU

 

Bezkonkurenčně nejjednodušší a nejrychlejší cesta k dálkovému přístupu do vzdálené sítě pomocí počítače, tabletu nebo telefonu

 

    Popis a ceny zboží najdete i v našem e-shopu www.vpnshop.cz

     

  • Centralizovaná dálková diagnostika a údržba automatizačních systémů
  • Dálkový zabezpečený přístup k informačním systémům
  • Centralizovaný sběr dat
  • Přístup do firemní sítě v případě práce doma a práce u zákazníka
  • Stálý přístup k domácí síti a NAS diskům
  • Trvalý přístup ke kamerovému, popř. jinému zabezpečovacímu systému

 

 

 

https://katalog.vaeprosys.cz/assets//img/category/TOSIBOX LOGO.jpg

  

 

Český přehled v pdf zde

Přehled produktů a dokumentace zde

 

 

Princip

Komunikaci zajišťují dvě TOSIBOX® zařízení – tzv. „Zámek“ a „Klíč“, nazývané Lock a Key. Každé je na jednom konci komunikačního kanálu.

Zámek je router nebo hub, který se zapojí na místo, kam se chcete vzdáleně připojovat. Klíč je USB modul, který zasunete do svého počítače kdekoliv na světě. To je vše. Klíč a Zámek se automaticky najdou a propojí. Klíč pak automaticky odemkne Zámek a umožní Vám přístup k síti nebo zařízení za Zámkem. 

Funguje to i přes firewally a prakticky v jakémkoliv typu sítě. Spojení je šifrované a odpovídá nejvyšším bezpečnostním požadavkům. Kromě spárování nemusíte nic nastavovat a za provoz také nemusíte nic platit.

 

https://katalog.vaeprosys.cz/assets//img/category/How_it_works 800.jpg


Nastavení

Nastavení je jednoduché. Stačí Klíč a Zámek spárovat.

Klíč se zasune do Zámku, tím dojde k automatickému předání identifikačních údajů. Po několika minutách je spárování dokončeno. Pak můžete Zámek umístit do lokální sítě, se kterou se budete propojovat.

Kdekoliv na světě pak připojíte Klíč do Vašeho počítače a Klíč se se Zámkem automaticky najdou a propojí. Funguje to i přes firewall.

Klíč v podobě USB modulu slouží k připojení pomocí počítače. Klíč ale může být přiřazen i softwarově k telefonu nebo tabletu a zajistí Vám tak mobilní přístup. Nastavení je velice jednoduché.

 

Spojení mezi dvěma body i složité sítě

TOSIBOX umožňuje vytváření složitějších a rozsáhlejších struktur sítě.  

K dispozici jsou hardwarové i softwarové huby pro vytvoření až tisíců VPN kanálů např. pro centralizovanou dálkovou diagnostiku a údržbu v oblasti automatizace nebo monitorování dat.

https://katalog.vaeprosys.cz/assets//img/category/How_it_works_scale 800.jpg

 

 

Co je TOSIBOX

TOSIBOX® je finská společnost, která vyvinula vlastní inovativní řešení zabezpečeného dálkového přístupu a celosvětově jej patentovala. Hlavní výhodou řešení je snadné uvedení do provozu, nulové dodatečné náklady a nejvyšší úroveň ochrany dat.Od roku 2018 je smluvním partnerem společnosti TOSIBOX® pro Českou republiku firma VAE ProSys s.r.o.

 

https://katalog.vaeprosys.cz/assets//img/category/TOSIBOX CERTIFIED PARTNER.jpg

  

 

Český přehled v pdf zde

Přehled produktů a dokumentace zde